30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banditësh

Etiketim: banditësh

Kodi zgjedhor si kod banditësh, qeveritë ndërrohen me rradhë për të...

0
Kodi zgjedhor si KOD banditësh dhe zgjedhjet me këtë kod dhe formacion politik, nuk janë zgjidhje, por sjellje në rrethin vicioz të mizerabilitetit në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS