27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bande

Etiketim: bande

Lubonja: Ndihem keq, i pafuqishëm përballë një bande kriminale

0
Për të gjithë ata që kanë mbrojtur Teatrin Kombëtar ka qenë një ditë e vështirë e diela që solli shembjen e godinës. Tepër i...

Shtatzëna 13-vjeçare në Tajlandë kërcen nga çatia dhe vret veten –...

0
Një vajzë shtatzënë 13-vjeçare dyshohet se ka vrarë veten pasi ajo u mbajt rob dhe u dhunua nga një bandë prej gjashtë burrave. E reja,...

Si i ri ishte anëtar i një bande, kjo është arsyeja...

0
Aktori Robert De Niro është i njohur për përgatitjen me kujdes të roleve të tij. Ai jetoi në Sicili, fitoi peshë, dhe luajti rolin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS