26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Banale

Etiketim: banale

“U ta hëngsha pii, e ti më hëngsh mua kaaa”- Kënga...

0
Reperi i njohur Mozzik pak ditë më parë publikoi këngën “Madonna” në gjuhën gjermane që u vendos në qendër të kritikave për shkak të...

Itali/ Shqiptari vret me thikë një të ri nga Tunizia, sherri...

0
Një 41-vjeçar shqiptar është vënë në prangat e policisë italiane për shkak se ka vrarë me thikë një tunizian. Burimi: top-channel.tv

Nano: Rep këngët shqiptare, banale dhe shpifëse

0
Mustafa Nano së fundmi ka bërë një kritikë ndaj këngëve shqiptare, kryesisht ato rep. Sipas tij tekstet e tyre janë banalitet, pa asnjë mesazh. Ndër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS