26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bamjes

Etiketim: bamjes

Efektet e mrekullueshme të bamjes në organizëm

0
Bamja është një nga ushqimet më të shëndetshme të cilat përdoren për shekuj me radhë për qëllime shëruese. Ajo përdoret në mbarë botën si...

Lëngu i bamjes kundër diabetit, kolesterolit dhe sëmundjeve të veshkave

0
Në mjekësinë popullore, lëngu i bamjes dhe vetë kjo perime konsiderohet jetësore kundër një sërë sëmundjesh. Ky lëng është veçanërisht efikas në trajtimin e...

Lëngu i bamjes kundër diabetit, kolesterolit dhe sëmundjeve të veshkave

0
Në mjekësinë popullore, lëngu i bamjes dhe vetë kjo perime konsiderohet jetësore kundër një sërë sëmundjesh. Ky lëng është veçanërisht efikas në trajtimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS