18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bamirësie

Etiketim: bamirësie

AC Milan dhe Jay-Z me koncert bamirësie për luftën kundër COVID19

0
Një klub historik dhe një legjendë e rap do të bëhen bashkë. AC Milan njofton në faqen zyrtare se mbrëmjen e sotme së bashku me...

Shkrimtarja e Harry Potter dhuron 1 milion paund për dy organizata...

0
Autorja e librave të magjistarit më të dashur në botë, JK. Rowling do të dhurojë 1 milion paund për 2 organizata bamirësie, për të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS