26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bamirëse

Etiketim: bamirëse

Rita Ora takohet me Princin William në 50 vjetorin e organizatës...

0
Rita Ora ka takuar Princin William në eventin që u mbajt në Londër. Është shënuar 50 vjetori i organizatës bamirëse “Centrepoint” në Londër, ku morën...

Trump urdhërohet të paguajë dy milionë $ për keqpërdorimin e fondeve...

0
Një gjykatëse në Nju Jork e urdhëroi presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të paguajë dy milionë dollarë për keqpërdorim të fondeve nga...

Tërmetet/ Luciano Boçi: Bashkia Tiranë, rrëmbyesja që bën si bamirëse –...

0
“Tërmeti është thjesht sebepi për të vënë nën kontroll dhe presion Senatin dhe Universitetin”. Kjo është akuza e ish-deputetit demokrat Luçiano Boçi në adresë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS