26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baltike

Etiketim: baltike

Lufta në Ukrainë, Rama: Beteja për vendet baltike do jetë e...

0
Nuk ka paqe mes Rusisë dhe Ukrainës. Edhe takimi i dytë mes delegacioneve negociatore ruse dhe ukrainase përfundoi pa asnjë rezultat sa i përket...

Cakaj me homologët e vendeve baltike: Serbia duhet ta njohë Kosovën

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka biseduar sot me ministrat e Jashtëm të vendeve baltike për zhvillimet e...

Cakaj bisedë me homologët e vendeve baltike: Mbështetje për integrimin dhe...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj mori pjesë në një takim virtual me tre ministrat e jashtëm të vendeve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS