26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baltë

Etiketim: baltë

Fordi i ri që po e “lë në baltë” Ferrarin, ja...

0
Ford Broncon, të modelit sport, CarBuzz po e konsideron si më të hjeshëm sesa Ferrari-n. Branco futet në kategorinë e vetura të fundit moderne, së...

Rruga Milot-Fier, Balluku: Zëdhënësit e qametit hedhin baltë, e çmendën popullin

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku mori në mbrojtje autostradën Milot-Fier, pas shigjetimeve të opozitës brenda dhe jashtë parlamentare. Duke folur sot në Kuvend, ...

Meghan lë në baltë mikeshën e ngushtë: Jessica ndihet e shkatërruar

0
Pas përfshirjes së Jessica Mulroney-t në një debat virtual me blogeren me ngjyrë Sasha Exeter, duket se miqësia e saj me Meghan Markle ka...

Aktakuza ndaj Thaçit dhe Veselit/ Rama: Një fletërrufe e revolucionit kinez,...

0
Kryeministri Edi Rama ashtu siç e kishte paralajmëruar bëri reagimin e tij në lidhje me aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit. Duke e cilësuar...

Propozim-aktakuza ndaj Thaçit e Veselit, Rama: Një fletërrufe e revolucionit kinez,...

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ashtu siç e kishte paralajmëruar bëri reagimin e tij në lidhje me propozim-aktakuzën e Gjykatës Speciale ndaj presidentit të...

2 kartonë të verdhë brenda 4 minutash, lojtari i Kombëtares ”lë...

0
Në këto momente po luhet ndeshja mes tenerifes dhe Malagës, e vlefshme për Segunda Division(0-0). Sadiku dhe Bare e nisë si titullarë këtë 90-minutësh,...

E fejuar apo jo? Alesia Bami sqaron të vërtetën e lidhjes...

0
Pasi e tha vetë në një transmetim live se “do fejohej”, ish-velina Alesia Bami ka sqaruar edhe një herë të vërtetën e kësaj deklarate duke thënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS