19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balsamosura

Etiketim: balsamosura

Egjipti gjen dy luanë dhe disa mace të balsamosura

0
Një gjetje e rrallë e maceve, kobrave dhe krokodilëve të balsamosur është bërë nga autoritetet egjiptiane. Arkeologët u mahnitën kur në një vend të fshehur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS