18.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Balotellinjoron

Etiketim: Balotellinjoron

Balotell injoron testin

0
Balotell injoron testin. Mario Balotelli dhe shumë futbollistë të Brescias, ditën e sotme kanë nisur testimet mjekësore dhe vizitat përpara se të rinisë stërvitja, nëse do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS