23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Balonë

Etiketim: balonë

“Balonë tabake”/ Rama ironizoi opozitën, Paloka: Paska dalë mësuesi i vizatimit…

0
Pas ironisë së kryeministrit Edi Rama me opozitën lidhur me emetimin e eurobondit për daljen nga kriza ka reaguar nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi...

Lojtari i ri e gjen vdekjen duke ngritur balonë

0
Shpeshherë thuhet se fatit të shkruar nuk i shpëton dot askush! Rasti konkret dhe tragjik vjen nga Brazili, atje ku ka ndërruar jetë lojtari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS