26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balona

Etiketim: Balona

Trëndafila të shumtë e balona të kuqe në formë të zemrës – befasitë për Fjolla Morinën vazhdojnë …

Trëndafila të shumtë e balona të kuqe në formë të zemrës...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, gjatë këtyre ditëve ka qenë paksa më shumë në qendër të vëmendjes.Kjo për shkak të një feste të...

“Balona tabake pa bisht”/ Rama ironizon opozitën: Ka vazhduar një avaz...

0
I shoqëruar nga Ministrja e Financave, Anila Denaj dhe ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, kryeministri Edi Rama foli në një konferencë për mediat, mbi...

“Balona tabake pa bisht”/ Rama ironizon opozitën: Ka vazhduar një avaz...

0
I shoqëruar nga Ministrja e Financave, Anila Denaj dhe ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, kryeministri Edi Rama foli në një konferencë për mediat, mbi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS