17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ballkonit

Etiketim: ballkonit

“Njëri ngjiste tubin e ballkonit”, denoncimi i vajzës çon në pranga...

0
Dy shqiptarë të moshave 28 vjeç dhe 20 vjeç janë arrestuar nga policia italiane, pasi akuzohen se kanë dashur të vjedhin një apartament në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS