14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ballkonin

Etiketim: ballkonin

Si ta shndërroni kopshtin ose ballkonin tuaj në një mini-festival në...

0
Vera 2020 është praktikisht e ndaluar dhe festivalet më të famshme të muzikës janë në pritje të vendimit se a do të mbahen për...

Eva Murati “ndez” ballkonin, moderatorja sportive pozon me bikini provokuese

0
Në një kohë pandemie dhe ku sigurisht Tirana vazhdon të jetë ende zonë e kuqe (edhe pse kufizimet janë zbutur dhe normaliteti thuajse është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS