16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ballkoni

Etiketim: ballkoni

Dyvjeçari bie aksidentalisht nga ballkoni i restorantit në Prizren, ku familja...

0
Një fëmijë dyvjeçar mbrëmë ka rënë aksidentalisht nga dritarja e ballkonit në një restorant në Prizren.Familja ishte për iftar në Prizren, teksa Policia e...

Hodhi gruan nga ballkoni/ Dilaver Idrizi u plagos nga zjarri në...

0
Zbardhen te tjera detaje sa i takon zjarrit qe perfshiu kete te shtune ambjentet e komisariatit Nr.5 ne Kamez.Viktime e ngjarjes mbeti Arben Mici...

E rëndë në Tiranë, i riu bie aksidentalisht nga ballkoni i...

0
Nje person ka rene nga ballkoni i katit te katert ne Tirane nderkohe qe me pas eshte derguar ne spital nen kujdesin e mjekeve....

Gjykatësi i kërkuar për korrupsion në Iran bie nga ballkoni i...

0
Një ish-gjykatës i kërkuar në Iran për korrupsion, ka rënë për vdekje dje nga ballkoni i hotelit në Rumani. Policia rumune tha se burri...

E veshur me rroba-banje, Beatrix tregon fizikun nga ballkoni

0
Beatrix erdhi e ‘nxehtë’ në paraqitjen e fundit. Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjete sociale, shpeshherë me fotografi atraktive. Këngëtarja, së fundi ka publikuar një...

Lori Hoxha e nis ditën me foto atraktive nga ballkoni

0
Lori Hoxha publikoi disa fotografi në Instagram, të cilat i realizoi nga ballkoni i banesës së saj. Ajo kishte veshur një palë xhinse, bluzë dhe...

Luana tregon fizikun e përsosur nga ballkoni i shtëpisë

0
Luana Vjollca realizoi set fotografik nga ballkoni i shtëpisë. Luana Vjollca gjatë këtyre muajve të pandemisë është aktivizuar shumë në rrjete sociale. Moderatorja, së fundi publikoi...

Eva Murati provokon me pozat nga ballkoni

0
Prezantuesja e sportit ka treguar format trupore në bikini. Ka mjaftuar një mbishkrim i thjeshtë pranë fotove provokative që prezantuesja e njohur sportive, Eva Murati,...

Eva Murati “përvëlon” me fotot me bikini nga ballkoni

0
Moderatorja Eva Murati është shfaqur “përvëluese” me një set fotografish, ku pozon me bikini. Në fotot e publikuara prej saj në rrjetet sociale, kanë vërshuar...

“E nxora nga shtëpia natën dhe i hodha rrobat nga ballkoni”,...

0
Dy ditë më parë bëri bujë deklaratë e aktorit Albano Bogdo, i cili i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, tregoi një rast kur të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS