16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet BallkaniPrishtina

Etiketim: BallkaniPrishtina

Live: Drita – Gjilani 0:0, Ballkani-Prishtina 1:0

0
(E plotësuar) -  12' Ballkani kalon në epërsi (1:0) kundër Prishtinës.  Blend Baftiu tregohet i saktë nga penaltlia dhe shënon në portën e prishtinasve. 3'...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS