14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ballkanik

Etiketim: ballkanik

“Fqinjin nuk e zgjedh”/ Rama: Shengeni Ballkanik është interes strategjik i...

0
Në fjalën e tij gjatë konferencës për shtyp, pas vizitës dyditore në Kosovë, Edi Rama foli edhe sa i takon Shengenit Ballkanik. “Unë mbetem...

“Mini-Shengenin Ballkanik”, Stevo Pendarovski: Jam kunder kesaj ideje – lajmi fundit...

0
Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka shprehur rezerva sa i përket idesë së Mini-Shengenit Ballkanik. Kreu i shtetit...

“Shengeni ballkanik”, Shehu: Nuk mund ta lejojme krijimin e “Jugosllavise se...

0
“Shengeni” Rama-Vucic nga dje zgjatim i Eurasian te Putininit që nuk mund ta lejojmë- kështu shkruan ish-deputeti i PD Tritan...

Deshtimi i negociatave per Shqiperine dhe Maqedonine e Veriut, Vuçiç: Shengeni...

0
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç deklaron se vendimi i BE për të mos hapur negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, bën që...

Shengeni ballkanik, Vjosa Osmani kritikon Ramen: Me ke u konsultove?

0
Vjosa Osmani, kandidatja për kryeministre e Lidhjes Demokratike të Kosovës, e ka quajtur një fatkeqësi idenë e krijimit të “Shengenit Ballkanik”. “Mendoj se është një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS