27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet BallkaniFeronikeli

Etiketim: BallkaniFeronikeli

Ballkani-Feronikeli pa gola në sfidën e parë

0
Në stadiumin në Therandë, u përballen lideri i Superligës së Kosovës, Bellkani dhe kampioni në fuqi Feronikeli nga Drenasi, e cila përfundoi pa gola...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS