17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ballakume

Etiketim: ballakume

Dita e Verës/ Elbasani pret 14 marsin me lule dhe ballakume

0
Lajmëtarët e parë trokitën. Një rreze dielli shkëlqeu mes reve, mimozat çelën, ndërsa rrugicat e gurta të kalasë së Elbasanit u gjallëruan nga fëmijët....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS