18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balkanit

Etiketim: Balkanit

Top Story/ Aktivistët e Balkanit shfaqin dokumentar në Tepelenë për mbrojtjen...

0
Pas rreth 2 orë e 20 minuta udhëtim, kajakistët mbërrijnë në destinacionin e parashikuar, në Tepelenë. Të lodhur dhe të etur, ata kanë përshkruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS