14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baleti Kombëtar i Kosovës

Etiketim: Baleti Kombëtar i Kosovës

Sinan Kajtazi: Ëndrra e Ahmet Brahimajt për Baletin Kombëtar të Kosovës duhet të jetë mison për ne

Sinan Kajtazi: Ëndrra e Ahmet Brahimajt për Baletin Kombëtar të Kosovës...

0
Drejtori i Baletit Kombëtar të Kosovës, Sinan Kajtazi, ditën e djeshme (e premte) ka përkujtuar njërin nga themeluesit e Baletit, të ndjerin Ahmet Brahimaj.Ai...
Sinan Kajtazi zgjidhet drejtor i ri i Baletit Kombëtar të Kosovës

Sinan Kajtazi zgjidhet drejtor i ri i Baletit Kombëtar të Kosovës

0
Balerini i njohur, Sinan Kajtazi është zgjedhur drejtor i Baletit Kombëtar të Kosovës.Kështu ka bërë të ditur Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, përmes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS