23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Balerinë

Etiketim: balerinë

Janë dy balerinë të suksesshëm, por Ola dhe Esdalini ua kanë...

0
Të ftuar sot në emisionin “Rudina”, Manjola Hasani dhe Esdalin Gorani patën shumë për të rrëfyer. Si rrallëherë në një studio televizive, balerinët na...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS