19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balenciaga

Etiketim: Balenciaga

Kim Kardashian tregon linjat tërheqëse në kostumin “Balenciaga” të bërë me shirita ngjitës gjatë …

Kim Kardashian tregon linjat tërheqëse në kostumin “Balenciaga” të bërë me...

0
Kim Kardashian është ligjërisht beqare dhe po me shijon këtë në maksimum.Ylli i "Keeping Up With the Kardashians" i shfaqi edhe një herë tjetër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS