20.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Balena

Etiketim: Balena

KRIJUESI I BALENA BLU ESHTE SHQIPTAR?! *FAKTE* JONATHAN GALINDO!!

0
KRIJUESI I BALENA BLU ESHTE SHQIPTAR?! *FAKTE* JONATHAN GALINDO!!

Kapet balena 34 metra e gjatë, dërgohet në thertore dhe tregtohet...

0
Disa peshkatarë nga Japonia që operojnë në Wada Port në Chibanga, kanë kapur një balenë gjigande. Balena ishte e gjatë 34 metra e...

FOTO/ Balena gjigante bën “akrobaci” në det, mahniten turistët…

0
Një foto në dukje e pabesueshme është duke u bërë virale në rrjete sociale. Një balenë me një peshë prej 40 tonësh, është parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS