24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Balen

Etiketim: Balen

Zidane e ka personale me Balen

0
Tani është zyrtare ose… pothuajse: në Realin e ri të Zinedine Zidane, Gareth Bale është një rezervë. Uellsiani e ka humbur përfundimisht vendin e...

Të gatshëm të ofrojnë 50 milion euro për Balen

0
Dashuria mes Gareth Bale dhe Realit të Madridit ka përfunduar prej kohësh dhe në merkaton e kësaj vere me shumë mundësi rrugët e tyre do të ndahen. Për sulmuesin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS