26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bakteri

Etiketim: bakteri

​Zbulohet bakteri që ushqehet me metale

0
Shkencëtarët kanë zbuluar një lloj bakteri që ushqehet dhe merr kalori nga metalet. Më parë dyshohej se këto lloj bakteresh ekzistonin për më shumë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS