20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baktereve

Etiketim: baktereve

Zbulimi i ri i shkencëtarëve: Ilaçi kundër baktereve në zorrë mund...

0
Një ilaç i cili përdoret kundër baktereve në zorrë, po testohet nga shkencëtarët britanikë si një trajtim për koronavirusin. Ky ilaç lufton bakteret e zorrëve...

Zbulimi i ri, ilaçi kundër baktereve në zorrë mund të kurojë...

0
Një ilaç i cili përdoret kundër baktereve në zorrë, po testohet nga shkencëtarët britanikë si një trajtim për koronavirusin. Ky ilaç lufton...

Efikase kundër baktereve dhe njollave. Në guacën e tualetit hidhni një...

0
Mbase ju tingëllon çmenduri, mirëpo vërtet ia vlen A e dini që disa njerëz në mbrëmje hedhin një thelb hudhre në guacën e WC-së dhe...

Çaji i duhur kundër baktereve që ju sëmurin, ja si ta...

0
Çajrat e ngrohtë dhe aromatikë janë mënyra më e mirë për të kaluar pasditet e vjeshtës apo dimrit. Gjithësesi përveçse janë aromatikë e të shijshëm,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS