19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baktere

Etiketim: baktere

Gabime të zakonshme që po jua mbushin shtëpinë me baktere!

0
1. Nuk keni një plan-rutinë pastrimi Filloni dhe mendoni për një mënyrë strategjike të të pastruarit të shtëpisë në mënyrë që të mos lëvizni sa...

Ilaçi i krijuar nga baktere të zorrëve mund të bëhet trajtimi...

0
Një pilulë e krijuar nga bakteret e zorrëve është duke u testuar nga shkencëtarët britanikë si një trajtim kundër koronavirusit. Në një eksperiment të nisur...

Makina e larjes mund të jetë përgjegjëse për baktere dhe shpërndarje...

0
Makineritë e sotme të energjisë me efikasitet larjeje në të vërtetë mund të jenë një çerdhe e baktereve. Ky informacion doli në dritë pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS