26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bakr

Etiketim: Bakr

Turqia arreston motrën e Abu Bakr al-Baghdadit

0
​Turqia ka arrestuar të motrën e udhëheqësit të vrarë të organizatës Shteti Islamik Abu Bakr Al-Baghdadi në Sirinë veriperëndimore. Reuters dhe Associated Press citonin një...

Abu Bakr al-Baghdadi është vrarë, por roli i tij ka qenë...

0
Operacionet amerikane të shtunën dhe të dielën kanë rezultuar në vdekjen e udhëheqësit të grupit militant të Shtetit Islamik (ISIS) Abu Bakr al-Baghdadi dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS