19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baki

Etiketim: Baki

Shoqe për kokë; Adrola Dushi dhe Kristina Baki bëjnë tatuazhin që...

0
Prej vitit 2012 ku kompeticioni i bukurisë Miss Shqipëria njohu dy vajzat Adrola Dushi dhe Kristina Baki muajt e vitet që do të kalonin...

Baki Bulliqi – lojtar i Gjeneratës së Republikës 

0
Kosova ka pasur një numër të madh të futbollistëve që treguan cilësi të larta në vitet e 90-ta.  Në vitet më të vështira, në kohën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS