14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajram Muça

Etiketim: Bajram Muça

Skandali me tavanin e normave të interesit/ Banka e Shqipërisë i...

0
Nuk ka asnjë dyshim dhe ndodhi siç e kishim paralajmëruar. Banka e Shqipërisë nuk ka nguruar që me gjithë premtimet për rishikimin dhe “presionin...

‘Pastrim parash me origjinë të dyshimtë dhe ngritje skemash mashtrimi’/ ‘Fondi...

0
Larg vëmendjes së mediave dhe opinionit publik, por me intensitet për të zbardhur me dhjetëra akuza dhe padi të ngritura për mashtrim, përvetësim të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS