27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajram Begaj

Etiketim: Bajram Begaj

Zëvendësministrja e Mbrojtjes Bici: Shqipëria e angazhuar për shtimin e vendeve...

0
Deputetët e Komisionit të Sigurisë së Parlamentit të Kosovës janë pritur në një takim zyrtarë nga zëvendësministrja e Mbrojtjes në Shqipëri, Dallëndyshe Bici dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS