16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajraktari

Etiketim: Bajraktari

Dokumenti i Sigurimit: Bajraktari tha se “bashkimi i Kosovës me Shqipërinë,...

0
Media publikon disa dokumente arkivore të nxjerra nga institucioni i Autoritetit për Informimin e Dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit, ku ndodhet dosja voluminoze (formulare,...

Agron Bajraktari rizgjedhet Rektor i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në...

0
Këshilli Drejtues i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), ka intervistuar sot kandidatët për rektor të Universitetit dhe me shumicë votash ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS