16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajqinovci

Etiketim: Bajqinovci

Dy DJ të njohur së bashku me deputetin Mefail Bajqinovci

0
DJ Cimi dhe DJ James, kanë kaluar kohë së bashku me deputetin e LVV-së, Mefail Bajqinovcin. Ky i fundit i vizitoi ata në studion...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS