14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajernit

Etiketim: Bajernit

Nuk bën pjesë në planet e klubit, duel i fortë Real-Barcelona...

0
Real Madrid dhe Barcelona janë gati të përballen me njëra-tjetrën këtë merkato për të siguruar shërbimet e sulmuesit anësor të Bajernit të Mynihut, Kingsli...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS