27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajerni

Etiketim: Bajerni

Njofton largimin nga Bajerni

0
Rrugët e Zven Ulraish dhe Bajernit të Mynihut pritet të ndahen në fund të këtij sezoni. Portieri 31-vjeçar është në kërkim të një klubi...

Bajerni i vendos ultimatum

0
15 maji duhej të ishte data e vigjiljes së javës së fundit të Bundesligës, por ndërkohë është bërë data e rinisjes së pjesës së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS