16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajate

Etiketim: bajate

Meta kryeministër pas 25 prillit?! Veliaj: Historia me batuta, bajate!

0
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, tha në emisionin “Real Story”, në News24, se PS në jug ka rezultat spektakolar, ndaj dhe luan në mbrojtje, ndërsa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS