18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajamet

Etiketim: bajamet

Bajamet, ulin presionin e gjakut dhe të pasura me fibra

0
Bajamet ndihmojnë në uljen e presionit të gjakutPresioni i lartë i gjakut është një nga faktorët kryesorë të rrezikut për sëmundjet e zemrës. Është...

Si të përdorni bajamet për shëndetin e mëlçisë

0
Mjafton një grusht me bajame dhe nivelet e kolesterolit të mirë që ka lidhje direkte me shëndetin kardiovaskular, rritet me 19 përqind. Të dhënat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS