14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bahtiri

Etiketim: Bahtiri

Bahtiri: Skënder Hyseni u zgjodh prej Thaçit dhe jo Hotit si...

0
Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri thotë se koordinatori për dialogun me Serbinë, Skënder Hyseni, i emëruar së fundi nga qeveria...

Kryetari Bahtiri uron vajzat e KFF “Mitrovica” për titullin e kampionit

0
Kryetari i komunës, Agim Bahtiri, së bashku me nënkryetarin Faruk Mujka, sot kanë pritur në takim vajzat e klubit të futbollit KFF “Mitrovica”, të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS