26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baholli

Etiketim: Baholli

Mehmeti: Rexhep Baholli dhe familjet e tyre ndanë nga kafshata e...

0
Në shkrimin e gazetës kombëtare “Bota sot”, “Rexhep Baholli – njeriu i sakrificës në Gjeneratën e Republikës”, ka komentuar Hadi Mehmeti, ish sekretar i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS