19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bahiti

Etiketim: Bahiti

Kledi Bahiti baba për herë të parë, zbulon gjininë e foshnjës

0
Kledi Bahiti dhe e dashura e tij janë në pritje të fëmijës së parë. Lidhja e Kledi Bahitit dhe të dashurës së tij Pejana Elezi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS