14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baghdadi

Etiketim: Baghdadi

Një grua ishte burimi kryesor i informacionit për operacionin kundër Al...

0
Zëvendëspresidenti i SHBA-së Mike Pence ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin ushtarak amerikan për vrasjen e liderit të Shtetit Islamik. Pence tha...

Pence: Vendndodhja e Al Baghdadi ishte e njohur qysh nga e...

0
Zëvendëspresidenti i SHBA-së Mike Pence zbuloi sot detaje të reja në lidhje me aksionin ushtarak amerikan që vrau liderin e Shtetit Islamik Abu Bakr...

I arratisuri i kapur me dronë, kush ishte Al Baghdadi?

0
Vdekja e liderit të Shtetit Islamik Al Baghdadi ka shkaktuar një reagim nga shtetet dhe zyrtarët nga e gjithë bota. Vdekja e tij në...

Aksioni për vrasjen e Al Baghdadi u fsheh nga Kongresi

0
Presidenti amerikan Donald Trump tha sot se ai nuk i njoftoi të gjithë anëtarët e Kongresit për operacionin në Siri, ku u vra lideri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS