17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bag

Etiketim: bag

Horror në Lezhë/ Hajdutët u presin kokat bagëtive dhe më pas...

0
Katër familje në Torovicë të Lezhës kanë rënë pre e vjedhjeve gjatë natës së mbrëmshme, ku mësohet se hajdutët kanë hyrë dhe u kanë...

Bruceloza shfaqet në një fermë në Tepelenë, izolohen disa krerë bagëti

0
Shfaqet sëmundja e brucelozës në një fermë në fshatin Bylysh të bashkisë Memaliaj.Të prekura nga kjo sëmundje janë disa krerë bagëti, të cilat janë...

Qentë ia sulmojnë bagëtitë një fermeri në Vushtrri

0
Një fermer në Vushtrri është në hall me qentë endacakë, pasi të njëjtit po ia sulmojnë vazhdimisht bagëtitë.Kafshimit të tyre nuk mund t'i rezistonin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS