19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bafta

Etiketim: Bafta

Këngëtarja 85-vjeçare Shirley Bassey mahnit me zërin dhe paraqitjen në BAFTA Awards 2022

Këngëtarja 85-vjeçare Shirley Bassey mahnit me zërin dhe paraqitjen në BAFTA...

0
Dama Shirley Bassey dukej e pabesueshme teksa hapi mbrëmjen e çmimeve BAFTA 2022 me një performancë në skenën e 'Royal Albert Hall' të dielën.Këngëtarja...
Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të një…

Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti...

0
Lady Gaga solli magjepsjen duke u shfaqur me një veshje mjaft të guximshme në edicionin e 27-të të ndarjes së çmimeve, 'Critics Choice Awards...
Kreacioni i Lia Stubllës në para-ndejën e BAFTA Awards 2022

Kreacioni i Lia Stubllës në para-ndejën e BAFTA Awards 2022

0
Nuk janë tashmë të pakta rastet kur në tapetin e kuq të eventeve të famshme mund të shohim kreacione të dizajnerëve vendorë.Ky është rasti...

Motivuese, vajza e Youtubes vlerësohet me çmim ”Bafta”

0
15-vjeçarja Niki Lilli, e famshme në Youtube, ka arritur të intervistonte në kanalin e saj një kryeministre, do të jetë fituesja më e re...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS