20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bachelor

Etiketim: bachelor

Ministrja Xhaçka jep lajmin e mirë: Në tetor hapim programin bachelor...

0
Pesëdhjetë e tre nënkolonelë dhe majorë të FA shqiptare dhe Forcës së Sigurisë së Kosovë përfunduan me sukses vitin akademik 2019-2020 në Akademinë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS