26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bach

Etiketim: Bach

Bach: Masat ndaj Rusisë e Bjellorusisë mund të shtohen

0
Pas fillimit të luftës në Ukrainë, Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) kërkoi nga shtetet dhe Federatat ndërkombëtare të mos lejojnë sportistët nga Rusia dhe Bjellorusia...

Bach ka shpallur sot kandidaturën…

0
Në faqen e Komitetit Olimpik të Kosovës, bëhet e ditur se Thomas Bach ka shpallur sot kandidaturën për t’u rizgjedhur edhe për një mandat...

Bach: Olimpiada vitin tjetër

0
Lojërat Olimpike “Tokio 2020” të parashikuara për t’u zhvilluar këtë vit janë shtyrë për vitin tjetër për shkak të koronavirus. IOC dhe organizatorët e...

Thomas Bach: Lojërat Olimpike të Tokios mund të anulohen

0
Çështja e zhvillimit të Lojërave Olimpike të Tokios në vitin 2021 po kthehet në debat. Kryeministri i Japonisë ka deklaruar se ato mund të shtyhen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS