23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baçe

Etiketim: Baçe

Reforma zgjedhore, Baçe: Në vitin 2008 ndodhi katastrofa, me listat e...

0
Ish-drejtuesi i Institutit të Monumenteve dhe arkeologu Apollon Baçe e shef me pesimizëm reformën e re zgjedhore. Në një intervistë për RTV Ora, ai...

Baçe: Prishja e teatrit vrasje me paramendim, Rama dhe Veliaj shkatërruesit...

0
Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kërkuar rindërtimin e Teatrit Kombëtar aty ku ishte dhe si ishte. Pas auditimit të të gjithë dokumentacioneve, vihet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS