26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bac

Etiketim: Bac

“Bac u kry”, Donaldi viziton Prekazin dhe dorëzon portretin e Adem Jasharit te familja e Komandan…

“Bac u kry”, Donaldi viziton Prekazin dhe dorëzon portretin e Adem...

0
Aktori i njohur, Donald Veshaj mbetet një ndër ish-banorët më të komentuar të Big Brother VIP.Gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme i cili ishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS