18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babyshower

Etiketim: babyshower

Me foto nga ‘baby-shower’ Olta Boka prezanton familjen e madhe Rrokaj-...

0
Pak ditë më parë Olta Boka organizoi festën e mirëseardhjes së bebit (baby-shower) ku mes familjarësh, miqsh e kolegësh artistja festoi për ngjarjen e...

Përlotet Brunilda Lahe, shoqet e ngushta dhe motra i bëjnë një...

0
Kjo e mërkurë në “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel ishte një festë për vajzën e Brunilda Lahe që do të vijë së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS