18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babrru

Etiketim: Babrru

Përdhunimi në Babrru: Shahini shmang përgjegjësitë, fajëson pushtetin vendor dhe mediat

0
Abuzimi me 15-vjeçaren në Babrru ka sjellë debate në Kuvend. Ministrja e Arsimit Besa Shahini më shumë e ka parë përgjegjësinë tek pushteti vendor...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS